Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
to snad neeee... jako ridžbek je peknej pes. sam mam doma dve feny. ale tohla je fotka o nicem. takhle to foti moje pritelkyne. z nadhledu a bez oci.to opravdu nic nerekne
RR - nemyslim si, že fotka psa musí být vždycky focená přímo a naostřená na oči... Z nadhledu je to focené záměrně, zaujalo mě světlo na dlažbě a to jak je v obrazu poskládaná, mám jí i se zvednutou hlavou jak se dívá do optiky, ale tahle mi přišla lepší... Každopádně dík za odborné zhodnocení, chtěl jsem se podívat na Tvé fotky jak se teda má fotit zrzoun a našel obrázek Feny jak s prominutím se.e...Tak asi zůstanu u svého stylu :-)
P.S. - pozdravuj přítelkyni :-)
Me se to libi, je takova zadumana...
išiel som tak okolo môjho psa, tak som ho cvakol
ty voe Davide, jaky svetlo na dlazbe? bud mam blbe zkalibrovany LCD nebo nevim. ja tam zadny zajimavy stin ci svetlo nevidim. ad nase kadici Ema - ta fotka aspon vyvolala pocit nechuti, pohorseni, pobaveni... ;-). jako narovinu 90% fotek jsou tady hrozny plivy vcetne mych. ale schvalne si tu fotku vytiskni treba na A2-A3. dej si ji na zed a myslim, ze za 1/2 roku mozna driv ji sam rad sundas. kdyz ja si vzpomenu co sem fotil pred 2 lety. jak u kazde blbosti sem si myslel, ze je to zajimava fotka atd.. tak ted bych si s nima max. vytrel zadek.za ty 2 roky nemam ani 2 fotky u kterych bych s cistym svedomim rekl "jo to je ono"
P.S. ze dekuje.
Zdar RR - Ta dlažba normálně vypadá jako v hornim pravym rohu a jak na ní svítilo tak se v popředí vytvořil takovej kouřovej efekt :-) Hele, já samozřejmě netvrdim, že je to supr fotka na zeď, pár let se pokoušim fotit a takovejch fotek, který bych si pověsil do obýváku je fakt jenom pár :-)U týhle fotky jsem si nebyl jistej, jestli je tak špatná jak píšeš :-) Mě osobně přišlo, že ne tak úplně :-)Je dost možný, že ji za dva roky smažu a vyměnim za nějaký daleko lepší (spíš v to doufám) zatim ji tu ponechám, třeba se ještě dovim něco zajímavého :-)
Pozdravuj zrzounky a čus :-) D.