Foceno v době, kdy jsem se těšil na zimu. Ale po tom, co v poslední době předvádí, tak už aby byla pryč :o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkná. HDR ?
HDR? to snad ani nebylo potřeba :)
pěkné
Kdepak, žádná HDR. Normální fotka v RAWu a pak jen trochu upraveny úrovně
však jo..jen jsem reagovala na Mikyho :)
+
hezká a příííjemnááá :-)