Z víkendové vertikální ledové turistiky...
Chlapíčci užívají klíčové pasáže v cestě Supervisor. Ledová dálnice vlevo se jmenuje Mordor.
Děkuji za zastavení a přeju pěkný, mrazivý den.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
paaani to je odvaha a nadherne ladopady
Stačila by mi i s jedním pavoučkem (tím horním - když minimál, tak minimál, ne? :-), formát spíš 3:2 a víc jasu i kontrastu, možná klidně celý do čb.
Jinak jako oma - jste cvoci... :-)
taky by se mi líbila víc na výšku, ale bylo tam moc lidí, co? a co celou Eisarene jsi zdola nefotil? jsou i lidi, co by zajímaly ty nezmysle vlavo od Mordora.
super prostor
to Kočka: Mám i na výšku v asi pěti variantách.Budou u mě na webu, i celá arénka, jak je pěkně natečená a vytečená...
he, tak to je jiné kafe, než štolpichy v jizerkach :))... jinak fotku bych trochu zesvětlil a přidal kontrast :)
koukam, ze letos jsou super podminky, skoda ze to mam tak zruky :(
paráda :)