Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
autíčko je boží,ale s tím pozadím jsi mohl něco udělat.
ještě chybí Mr. Bean
Auto je pekné,ale to pozadie fakt Vyzera jak keby si to fodil Dakde v Bosne,alebo v Čečensku
NO TO JE TO.MEL JSEM CAS ASI JEN 15min.POZADI ME TAKY STVE.KAMARAD JE POMERNE Z DALEKA,ALE TO NENI ZADNA OMLUVA.JINAK DIK
super vozidlo
Milane,ok :-)
co ten lavy horny roh? mne to tu chyta to zelenozlta, ci co...