Jedna moje starší fotka. Pohled na Milešovku a zámek Milešov. Rady co je špatně a co zlepšit uvítám.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ten vrchol je na mě moc nacpaný u okraje, posunout foťák kousek výš a i ten zámek by byl v lepší pozici, anebo fotit z trochu větší dálky.
Lepší světlo by té fotce dodalo atmosféru