Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mě se líbyla už i ta první, ale tato je ještě hezčí.
super
Pěkné!
dobre
+++
Parádní.
asi lepší než předchozí, ale není tam ten prostor tolik...
pěkná
+
Pekná...
mně více tam ta, škoda, že ti u ní to pozadí nenamaloval objektiv trošku líp, tahle je... taková "normální" - jak jsi psal :)
velmi pěkné
+++
+
+++
fajn foto. mozno skusit spodok trosku viac domodra, nech je citit kotrast teplo/zima? na kopcom mas inak nejaku auru(asi od uprav?). ta namraza je inak fakt dobra.
S tou modrou souhlasím, taky mě to napadlo, ale nechtělo se mi zase poslouchat, že mám modrý sníh :-))
Ta aura nevím, ja ji na svým monitoru nějak moc nevidím, ale od úprav to nebude, nedělal jsem myslím nic co by ji mohlo způsobit. Díky za koment.
fajn mne sa viac paci ako ta prva
líbí
MOC!
++
velmi pěkné