vcerejsi koncert kapely EPICA
PS: az pri nahravani na FA jsem si vsiml ze fotka je na ISO 6400, vystup mile prekvapil i me samotneho...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ma to atmosferu
na toz ze to je na iso 6400 tak to vypada dobre.
perfektní moment, líbilo by se mi tam barevnější světlo
+
vlasy si vychytal vyborne
a tělo?
Pěkný moment :-)
pekne pekne. ISO 6400......... co ze je to za fotak?
:)
ISO6400 je na D700 naprosto vklidu..koncerty na nej fotim uz bezne (tisk A4+ je bez problemu)..fotka super..(hodne mi pripomela tu z RC co sme nekdo daval pred rokem :)
Huggi
ja mam na iso 6400 nafoceny mraky fotek, ale tahle se jim kvalitou vymika, je to trefenou expozici ve svetlech... tisk A4 neberu jako nejaky etalon:-) 60x40 to je to oc tu kraci :-))
celé to bráno pohledem zdálky vypadá pro digitálníky tak, že holt nechtějí li řešit technické problémy musejí zaplatit za d700 a vyšší modely, ev. ekvivalent od jiné značky
to jim teda vůbec nezávidím poněvadž tydlety nový těla moc na ceně nepadaj a nepadaj a nepadaj a nepadaj
:-)
5+
co ti to dalo za cas ??
jo 200,OK
Radim Hampl (RHx) - předsedův asistent
no me prijde ze cana pada docela rychle.. treba D300 se prodavala ped 2 rokama za 45 a dnes uz je v bazarech z 20... nicmene investici do dogi tel nelituji
...tori - já světla neřeším, k těm měl připomínku ±
...ani ISO :o)
...fotka je prostě po všech stránkách hodně dobrá
:)
tori: presne tak..pokud je dobra expozice jsou i ty vysoky citlivosti uplne v pohode..
wau, perfektni !!!
+
... jj D700 .. můj sen, páč často fotím za nízkého osvětlení a vysoké "použitelné" iso je pro mě důležité .. ale asi budu rád i za D300 ..