Foceno to bylo dneska kolem 12 hodiny.
Lokalita: kousek za Dubinou
Pokud jste podobnou fotku uz dneska videli tak to byla Zetova, vzal jsem ho sebou :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vy uličníci,máš lepší kompo
jinak nerozhodně :)
Asi to světlo není nejlepší, námět :-/
to klide mohl jit jenom jeden a pak ti mohl vypravet . co trosku vlastniho pohledu na wjec . nedejboze kreativity :)
já vzal tebe ty lumpe
To Karel P.Woodman má širokáč a to je hned poznat :-(( už na něj šetřím.
zet tě předběh kvalitou zpracování, jinak srovnatelné ;)
to to je lepsie
pekne
kompozici máš lepší ty, nebe on :-)
hosi tak sa uz dohodnite,kto koho zobral so sebou :-o)
5-
Pěkná...
tady ta zima působí mírumilovně
To mě neoslovilo.
líbí
Pokud myslíš tu ostravskou Dubinu, tak si zaboha nemůžu vybavit, že by tam bylo někde tak krásně.
Ano, je to kousek za ostravskou Dubinou, je to cestou k Nové Bělé
Pěkné, klasika
5+ malinko je něco s kvalitou, prokreslení, nebo mírně hnuté? Jinak líbí
snizek.. hura!
Krásný
5++