tak jsem se jednou zase nudila..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezké, ale mohlo to být větší..:)
Pěkný a dobrý nápad
děkuju..:)
fajn.
dolní čtverec fajn
kdyby byla trošku větší... jinak pro mně je to přesně ta podzimní nálada. :-)
Líbí
tak s tou velikostí mě to nenapadlo :(, nechtěla jsem, aby to bylo moc velké, protože se mi několikrát stalo, že se fotka nenahrála.. no nic, tak pro příště, každopádně všem díky.. :)
..prijemne si se nudila,nekdy se clovek nudi tak,ze vytvori neco senzacniho,ani o tom nevi..
Fajný nápad! Klidně dej příště větší, velikost fotky je omezena 300kB, takže fotka 600x600 "no problem"! :)
velmi pekna mosno by boly kazda zvlast do stvorca lepsie vedla seba na stene ale to len tak
líbí
Hezká...(:
++
Hezky se umis nudit .o) Líbí ... .
určitě líbí,ale větší být mohla-tak příště :-)
pěknýýý :)
Fajn..
pěkný
líbí- zaujalo
Autorka je mi trošku povědomá =) Tyhle podzimní fotky se mi líbí, fajn tónování.
díky Niky.. jestli si vzpomínáš třeba na cukrárnu v JL :)
prijemny..
s tim pavouckem je fajn
++
pěkná Terko
děkuji :-)