Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to nějak divně nasvíceno...navíc ty vlasy přes tvář...
4+1 Vítej
Vítej na FA. Chtělo si to více pohrát s úpravou modelky, jiné světlo a hlavně - více prostoru.
Tak - dobré světlo :o))
Dívá se do krbu?
4+1 Vitaj
Holka, nebo fotka? Asi fotka...
Pěkné vítej :)
4+1 fotka nebo ona :-)
Vítej na FA.
To světlo je takto záměrně, nebo je to chyba v nastavení "white ballance"?
Dík za přivítání.Krb to neni, ale špatně postavená stolní lampa.
1 bod navíc na uvítanou
vyváženie bielej ?
Zdravim.Vyvážený to neni ono.(je to záměr)
Na prvy pokus je to celkom slusne, len pokracuj :)
jojo vítej:-)
slušné na poprvé
4+1 vitej
Vítej na FA, 4+1 na uvítanou. Neuraž se, při prvním pohledu na zmenšený náhled mne napadl název "Moje první ... ranní nevolnost" :-)
Ahoj.. :)
4+1 vitaj
to svetlo zial nie je to prave orechove
Moje první (holka? :) S tým vyvážením bielej niečo na tom bude, ja by som tipoval horské slnko :)
mohla mít ostřejší tvář
Verím, že holka
Tohle je tvoje cesta :-)