Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ahoj, zdá se, že ti tenhle styl sedí :-) Mě se to celkem líbí. A ono, udělat zlatou barvu, není žádná sranda :) Možná bych chtěl vidět tu samou fotku, ale bez té "textury" na obličeji, jako že by z toho vystupoval, ale jinak úplně stejně barevný... ale to já jen tak abych něco napsal :-DD
Jo, dobrý..
PK: zkouším nové věci, tohle se mi hodně líbí, ale potřebuji objektivní názor, možná je to sračka, ale možná taky ne. Bez té textury v obličeji by to nebylo ono
zajímavé
toto je sqelé...