Harmonikář Habiba Koitého:
TOP REPORT - http://www.topreport.cz
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zde je zbytek: http://www.jirikas.com/index2.php?lang=cz&cat=references&subcat=614 - další na TOP REPORT - http://www.topreport.cz
bral bych spíš oči, než kus světlého čela
jinak fajn záběr, ale světlo a pravá ruka (to, co z ní na fotce je) mi nesedí...
Příště se domluvím s organizátorem aby mi tam poslal víc světla, díky
Jiří, hodnotím výsledné foto. Je mi jasné, že na koncertě (či o co se jednalo) to ideální nebude, ale to je věc jiná ;)
Já vím, nemám s tím problém : ) Jsem rád, že se aspoň někdo vyjádřil, je tu hodně "machrů" a nikdo ani nekcne. Díky
taky se mi fotka nepozdává
Ved to je muj brácho.
Fajn fotka.