http://www.jirikas.com
TOP REPORT: http://www.topreport.cz
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
-
mas tam naky mapy:DD
pamu: he he, to se mi zamlžil objektiv :) Hodnocení nechápu, aspoň komentář proč takto?
vubec nelibi:-(
takove pohadkove,ci komiksove,chtelo by to lepsi napad..skoda te slecny..
OM: teď nevím jak si to vyložit
mě se moc líbí, ale už to asi nebude klasické foto
Zajímavé