Dakujem dopredu za vsetky komentare a rady. Lebo tie predosle mi pomohli dufam ze je to trosku vidiet :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ostrost
Mne sa aj farby zdajú zvláštne. ináč v pohode
Fotka nieje upravovana vobec, s ostrostou mam stale problem a predpokladam ze je to objektivom teraz som sa nato pozerala neda sa urobit ostra fotka ani cez den zo stativu.
Myslim že setový objektýv k 50D nemá problém s ostrosťou. Skús sa pohrať s nastavením, fotiť do RAW, alebo clona, DOF
obrazky robim do jpegu aj rawu sucasne je sice pravda ze toto je jpeg ale obavam sa ze ten raw bude to iste. No vyskusam