Taky špatná kompozice, chaos a přepal :-)
Ale něčím se mi to líbí, asi tou atmosférou.
Díky za zastavení a hezkej den!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
6+ mě se to líbí moc :)
+
vytvoril jsi peknou atmosferu,a tu hodnotimn...
Tak to je opravdu pěkné...
pekny cvak
+
jo, ale bez toho slunka!
Líbí
moc pekne, ale slunko mi taha oci:)