Přeju hezký zbytek víkendu a vkládám zřejmě poslední fotku ze 40D, která vypověděla včera poslušnost :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkná
pěknej stromek, nějakej mi to připomíná ;)
jinak co že se stalo s foťákem?
Jan Oplatka: Ahoj, díky za zkouknutí a koment, je to focený asi půl km od Žďákovskýho mostu.
Co se týká foťáku, tak mi během focení přestal nejdřív fungovat živej náhled a při zmáčknutí spouště mi to ukázalo:
"Err 99
Shooting is not possible. Turn the power switch to (OFF) and (ON) again or re-install the battery."
Tak jsem to několikrát zkusil, ale nepomohlo.
Takže to dám na reklamaci a protože to tam může být měsíc, tak si musím koupit jinej. Vypadá to na EOS 50D, ikdyž jsem na něj moc pozitivních ohlasů neslyšel. Až bude 40D opravená, buď prodám ji nebo padesátku.
Měj se,
David
uzasne linie