Tak pridávam ešte jeden pohľad,bez vrchu.Pekný večer
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nepripada vam to dost softverove??? :( mne ano
pěkný minimalusmus +
takto mi to pride lepsie, len uz je to vyrez, asi, ten ramcek ee
vadí mi šum...jinak by byla skvělá...taková docela i hororová...
s tim sumem se mi to velice libi a dodava fotce az strasidelnou atmosferu