Děti ze Zanskaru
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nevím o co prosil, ale je to fotka, která mě dojímá
4
nevím jak ostatním, mě se moc líbí, dojímá, všichni mají takové prosebné oči a všichni koukají jinam
Těch dětí je mi líto.asi nemají lehký život..
hodně smutné
V určené kategorii super!
hodně emotivní a smutné...
nedokážu objektivně ohodnotit...
nechám si nějaký čas a vrátím se
Mě nepřipadají nějaký vyhublý, podvyživený ..... jsou špinavý zrovna tak jako naši kluci, když lítají celý den venku :) A to dítě mi nepřipadá že by prosilo.
nerozumiem tomu vrchu... to je v photoshope zatreté nabielo tá obloha tam nad horami????
emotívne a smutné, to áno... ale na tomto serveri ide o fotky a musím uznať, že ten vrch ani kompozícia sa mi nepáči. Foto 4 :)
Perfektni foto, kde presne to je? Myslim jako kde v Zanskaru:) Ta bila nahore je zajimava...obloha nebo snih?
parádní
Tomáš: Je to ve vesnici Tetha, krásný místo.
Ta bílá je tam, protože zapadalo slunce a hory vzadu byly ozářený, ale my už ve stínu. Celkem se mi to tak líbí.
Jinak smutné to zas tak nebylo, my si stavěli stan a děti okouněly a hrály si kolem...
pěkně se ti sestavily
velice pusobive, libi...
taky!
nazov sa mi nepaci, to dieta podla mna neprosi, ziju v biede v nasich ociach, vo svojich nie. inak foto fajn.
výborné zachytenie...neverím, že autor zosnímal len jednu snímku v takejto situácií...ak nie, tak takéto zachytenie so 7 osobami sa hocikomu nepodarí...chválim tie pohlady sú naozaj emotívne vysoko