•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 482 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

...

363(5.8) 48 hodin: 243 (5.7)
BN BN (29 864 bodů)
V galerii: Černobílé foto

bez rámika šakra! Už nebude čo kritizovať :P

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Laci Pazdera
    Laci Pazdera
    celkem 166 676 bodů
    |
    28.01.2009 12:38
  • ArBen
    ArBen
    celkem 507 bodů
    |
    28.01.2009 12:38

    velmi sa mi paci...

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 12:39

    pardón som zabudol bobovanie vypnúť(: Fakt, nemusí sa bobovať(:

  • Jeníčkovo album
    Jeníčkovo album
    celkem 359 bodů
    |
    28.01.2009 12:40

    Soda, vy jste tak romanticky....!

  • Majka55
    Majka55
    celkem 18 255 bodů
    |
    28.01.2009 12:40

    zaujala a líbí hodně... :-) já bodovat musím- mám to ráda...

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 12:40

    Bugata, to je čiéérny kvet..od Žbirku(:

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 12:43

    a nech nikoho nenapadne, rezať štvorec! Však to stratí pixely potom! O:

  • Tom077
    Tom077
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 12:43

    stejně povedená jako předešlá .... ale chybí mi rámeček .... aspoň nějaký ... ať je co kritizovat :) :) ;)

  • Tomáš Vincenzoo Evinic
    Tomáš Vincenzoo Evinic
    celkem 886 bodů
    |
    28.01.2009 12:45

    6+

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 12:46

    Tom077(:

    ťukni dvakrát na tú fotku! Rámik sa sám vyčaruje. Dokonca v celej BW škále.

    asi ani nemá cenu tie rámiky dávať(:

  • Jeníčkovo album
    Jeníčkovo album
    celkem 359 bodů
    |
    28.01.2009 12:47

    To vam daroval na narodeniny ? Ja si ho vzdycky predstavoval jako cerny tulipan, ten kvet...ale tento je hezci

  • Tom077
    Tom077
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 12:47

    Majster ... OKI v pohodě :) fasa aj bez rámiku :)

  • Con Troll
    Con Troll
    celkem 1 002 bodů
    |
    28.01.2009 12:50

    :-D
    Dobrá velikost, výborná fotka.

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 12:50

    jóój, som myslel tú jeho pesničku((:

    ....čiéérny kvet, darujem Ti čiéérny kvet...atď(:

  • Martin Kříž
    Martin Kříž
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 12:53

    no vida...dobré toto foto...

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 12:57

    fajn

  • Jeníčkovo album
    Jeníčkovo album
    celkem 359 bodů
    |
    28.01.2009 12:58

    Jasne ze poznam...Vsak Mekký Žbirka, ne ? Rhytmic. Teplakova suprava!

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 13:01

    no 6 ale neodolám je to výborný takže 7

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 13:01

    Pavle a PaNe Pavle, ďakujem(:

    Bugata, no presne(((: Nie sme ešte takí starí((:

  • Bylo tu není tu
    Bylo tu není tu
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 13:05

    Kdybys nechal obodovat lesík, nasypala bych ti asi i tam, a víc, i přes ten rámík. Tady mě trochu štve ten pravej dolní růžek, hele. Ale fakt jen trochu. :-)

  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    28.01.2009 13:07
  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    28.01.2009 13:11

    Čo sa deje, je nejaký sviatok, či nádhoná téma nástenných odrazov dneska, na podporu niekoho, napr. Bada ?

    :)

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 13:13

    já o žádné akci nevím

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    28.01.2009 13:13

    Ja sa rád pripojím. Nástenné tiene.

  • rok.zaruka
    rok.zaruka
    celkem 654 bodů
    |
    28.01.2009 13:18

    výborná....to víno je ti třeba nalévat častěji;-))...abys ukázal co máš v archívech;-)

  • Z.S.
    Z.S.
    celkem 1 190 bodů
    |
    28.01.2009 13:22
  • ZN
    ZN
    celkem 3 774 bodů
    |
    28.01.2009 13:23

    pro mě moc povedené

  • M.V. 1
    M.V. 1
    celkem 37 856 bodů
    |
    28.01.2009 13:33
  • Gipi
    Gipi
    celkem 1 656 bodů
    |
    28.01.2009 13:45

    predosla viac, ale ramik je ramik;-))) takze tak sucet oboch bude za 5+

  • Mani
    Mani
    celkem 11 521 bodů
    |
    28.01.2009 13:56
  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 14:17

    mozno by to bolo dobre aj na stvorec :)
    nech nezerem slahnem ti 7-dmu :)

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 14:20

    Arte, štvorec to akosi moc uzatváral..skúšal som. Ja mám tie plochy bez "ničoho" asi rád. Ale chápem, že niekomu by to zase sedelo vo štvorci(:

    ......a s rámikom((:

  • kubuthor
    kubuthor
    celkem 7 343 bodů
    |
    28.01.2009 14:21

    ...

  • Vojtěch Gabriel
    Vojtěch Gabriel
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 14:33

    +-

  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    28.01.2009 14:48
  • Hubino
    Hubino
    celkem 20 741 bodů
    |
    28.01.2009 14:48

    zaujimave to je, paci sa

  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 14:51

    hej, hej - nechat volnosti volnost :)

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    celkem 63 793 bodů
    |
    28.01.2009 15:05
  • Kaspy... www.kaspy.eu
    Kaspy... www.kaspy.eu
    celkem 35 767 bodů
    |
    28.01.2009 15:12
  • Rea
    Rea
    celkem 32 164 bodů
    |
    28.01.2009 16:20

    líbí se mi

  • Nela Smržová Chro chro
    Nela Smržová Chro chro
    celkem 34 902 bodů
    |
    28.01.2009 16:22

    ju

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    28.01.2009 17:02

    nákuk

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    celkem 40 488 bodů
    |
    28.01.2009 17:13

    se dnes s okýnkovkama roztrhl pytel :D

  • Dana J. 1
    Dana J. 1
    celkem 157 bodů
    |
    28.01.2009 17:32

    ...táto páči,neorezávala by som ju, len stranovo obrátila.

  • Milan Strachota
    Milan Strachota
    celkem 38 592 bodů
    |
    28.01.2009 17:39
  • Fotograf 272
    Fotograf 272
    celkem 4 234 bodů
    |
    28.01.2009 17:41

    morsky jezko na grile ofuknuty klakxonom:D

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    28.01.2009 17:47

    difee niéé. Ofukovačom HAMA((:

  • T P Tibor
    T P Tibor
    celkem 11 851 bodů
    |
    28.01.2009 17:54

    velmi ok

  • oma
    oma
    celkem 848 bodů
    |
    28.01.2009 18:27
  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    28.01.2009 19:00
  • Michal Vitásek
    Michal Vitásek
    celkem 39 327 bodů
    |
    28.01.2009 19:00

    Tahle je moc příjemná, přesně můj šálek kávy.

  • elevenpix
    elevenpix
    celkem 11 000 bodů
    |
    28.01.2009 19:00

    5+

  • LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    LUBOM Hurajt - lubohurajt.com
    celkem 90 623 bodů
    |
    28.01.2009 19:01

    slušná tieňovka...
    ahoj

  • Kopřiva 1
    Kopřiva 1
    celkem 296 bodů
    |
    28.01.2009 19:24

    Zajímavé to máte

  • Johana K.
    Johana K.
    celkem 6 897 bodů
    |
    28.01.2009 19:27
  • Cherry Pie
    Cherry Pie
    celkem 1 217 bodů
    |
    28.01.2009 19:37

    jako Dana J.

  • Mudr Cvak
    Mudr Cvak
    celkem 34 512 bodů
    |
    28.01.2009 20:04

    Tento druh fotografií mne oslovuje. Moc se mi to líbí!

  • renegade
    renegade
    celkem 493 bodů
    |
    28.01.2009 21:03

    jj

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    28.01.2009 21:50

    6+,skvělá práce, Laci,hoj

  • Andy still ALIVE KICKING
    Andy still ALIVE KICKING
    celkem 243 bodů
    |
    28.01.2009 22:01

    :)

  • FIALKA FIALKA
    FIALKA FIALKA
    celkem 7 886 bodů
    |
    28.01.2009 22:05

    výborné

  • fíí nerado nudu
    fíí nerado nudu
    celkem 3 100 bodů
    |
    28.01.2009 22:32

    tak tuhlenctu si fakt budu pamatovat moc dlouho

    mls

  • be-betty
    be-betty
    celkem 0 bodů
    |
    28.01.2009 22:47

    krásná :)

  • Ivča J.
    Ivča J.
    celkem 111 025 bodů
    |
    28.01.2009 23:15

    paráda ... moc se mi líbí dekadentní rozcuch dámy s labutím krkem v roláku :))

  • Juraj Olejník
    Juraj Olejník
    celkem 0 bodů
    |
    29.01.2009 08:16

    +++

  • kolu
    kolu
    celkem 0 bodů
    |
    29.01.2009 11:37

    fajn

  • Gorgnar Šolcsson
    Gorgnar Šolcsson
    celkem 21 652 bodů
    |
    29.01.2009 12:04

    jedna z kraloven mezi stinovkama

  • Roman Hradecký
    Roman Hradecký
    celkem 38 473 bodů
    |
    29.01.2009 12:42
  • JoRa
    JoRa
    celkem 23 bodů
    |
    29.01.2009 13:40

    +

  • Marek Mezei
    Marek Mezei
    celkem 7 227 bodů
    |
    29.01.2009 18:10

    celkom zaujimave..

  • M64
    M64
    celkem 21 114 bodů
    |
    29.01.2009 21:14

    +

  • Yuri Jacques
    Yuri Jacques
    celkem 3 178 bodů
    |
    29.01.2009 23:08
  • lichoočko
    lichoočko
    celkem 14 750 bodů
    |
    30.01.2009 09:23
  • jana sedlakova
    jana sedlakova
    celkem 30 439 bodů
    |
    30.01.2009 18:37
  • Cyril Grebečí
    Cyril Grebečí
    celkem 12 235 bodů
    |
    02.02.2009 10:54

    Veľmi pekná fotka Laco. Kompozične dobre vyvážená. Žiadne rezanie ani otáčanie by to určite nevylepšilo.
    Kvietka mám rád na fotografiách v akejkoľvek podobe. Na žalúziový pohľad som si zvykol za ten čas čo cez ne čumím. Fajnová (tieňo)hra. :)

    Len tá retuš vpravo hore narúša "jemnocitnoť" fotografie. Ak fotíš s Canonom v RAWe funkcia retušovania programu Digital Photo Profesional funguje celkom solídne. Skús to. Toto vyzerá ako retuš v ZONERi na zmenšenine. :(

    Ahoj

  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    02.02.2009 10:59

    Cyril ahoj, veľmi pekne ďakujem za riadky!

    retuš som sa mi vidí nerobil. Asi tam vďaka svetlu vystupuje nejaká nerovnosť na stene, asi po nedokonalom vybrúsení(:

    Ahoj!

  • Totik
    Totik
    celkem 1 251 bodů
    |
    06.02.2009 16:33
  • Fistule
    Fistule
    celkem 95 345 bodů
    |
    09.02.2009 08:24
  • P. Ouředník Fotografie Šumavy
    P. Ouředník Fotografie Šumavy
    celkem 37 389 bodů
    |
    12.02.2009 13:00
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    14.02.2009 04:13

    zvláštní,pěkná

  • Radim Spitzer
    Radim Spitzer
    celkem 135 351 bodů
    |
    16.02.2009 07:56

    slusna vecicka....

  • Denadé
    Denadé
    celkem 2 161 bodů
    |
    18.02.2009 14:18
  • syky - hú - lú - vú
    syky - hú - lú - vú
    celkem 4 509 bodů
    |
    18.02.2009 21:11
  • Pavel Duben
    Pavel Duben
    celkem 5 988 bodů
    |
    20.02.2009 15:54
  • Mudr Cvak
    Mudr Cvak
    celkem 34 512 bodů
    |
    20.02.2009 18:31

    vracím se k ní, protože je moc pěkná!

  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    23.02.2009 13:54
  • magda langhans la-guna
    magda langhans la-guna
    celkem 32 243 bodů
    |
    23.02.2009 14:54
  • Jan Levora
    Jan Levora
    celkem 1 040 bodů
    |
    24.02.2009 07:36

    líbí

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    28.02.2009 21:44

    velmi efektna a krasna fotka a este aka symetria, krasa, clovece toto sa fakt zadarilo ;)

  • oleo
    oleo
    celkem 10 453 bodů
    |
    02.03.2009 14:56

    ano,veľmi

  • Jaroslav Beňo
    Jaroslav Beňo
    celkem 50 518 bodů
    |
    04.03.2009 13:00

    pekna vecicka

  • h 2
    h 2
    celkem 55 bodů
    |
    08.03.2009 18:13

    Moc pekna ...

  • HOpla
    HOpla
    celkem 0 bodů
    |
    08.03.2009 20:49

    5+

  • HANA vitova
    HANA vitova
    celkem 77 047 bodů
    |
    16.03.2009 12:12

    to je dobrý .. stíny se někdy fakt vydaří..5+

  • Marvin 2
    Marvin 2
    celkem 8 655 bodů
    |
    18.03.2009 20:17

    dobré syfoňáku

  • Mária Melicherčíková
    Mária Melicherčíková
    celkem 22 507 bodů
    |
    31.03.2009 09:19

    a tu by mi rámik sadol:(
    ale sadla aj fotočka

  • Gosha
    Gosha
    celkem 10 077 bodů
    |
    07.04.2009 23:15

    tohle je super. Krasne udelano!

  • Peter Paško
    Peter Paško
    celkem 50 589 bodů
    |
    23.07.2009 10:31

    toto je fakt dobré, ako na plátne namaľované

  • Lukáš Peterec 1
    Lukáš Peterec 1
    celkem 692 bodů
    |
    08.05.2011 20:58

    taky fajn

Další informace

Vloženo: 28. 1. 2009
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 277 x

Štítky fotografie

  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • ...
  • jeden deň s Pufom
  • .
  • ...
  • ...
  • elevator
  • ...
  • ...
  • 3
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Černé jezero II
  • Kosmická architektura
  • za světlem
  • Paraplíčko
  • Kmeny
  • Pankrácké věže
  • V Kozlovicích
  • Římská architektura
  • Duj větře, duj.
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.