Brzský letní úsvit na Lysé hoře.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vite, co vam musim rict? jen mezi nami.
letos jsou tyhle vlnovky setsakra z mody. Zkuste jiny strih.
(a nebo neco samostatneho, neokoukaneho.)
docela fajn :-)
Příjemný pohled...
v jednoduchosti je krása...
dobra
naopak, vlnky jsou stále v módě ;-)
modni nemodni me se podobny pohledy neokoukaj