Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zdravím, čím je to focené? Vypadá to na scan, takže předpokládám zrcadlovku. Pomohlo by tomu doostření, srovnání horizontu - a při focení možná přechodový filtr... Ale je to pěkné, škoda toho přesvíceného hřebene.
to Jiří M: Ta fotka jsou mé pokusy s digi Olympus