•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 647 fotografií Černobílé foto
    • 101 471 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Praha No.2

538(5.9) 48 hodin: 445 (5.9)
Jaroslav Podhora Jaroslav Podhora (23 111 bodů)
V galerii: Město

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Vojtěch Panáček
    Vojtěch Panáček
    celkem 12 176 bodů
    |
    04.10.2004 12:32
  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 12:36
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    04.10.2004 12:37

    fotografia ako taka sa mi paci, len je tam dost chaos. Asi by som trochu spodku odrezal, alebo radsej zvrchu? aj tak by sa dalo

  • George Hellwriter
    George Hellwriter
    celkem 41 386 bodů
    |
    04.10.2004 12:37

    6+

  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    04.10.2004 12:39
  • Miroslav Mlíka
    Miroslav Mlíka
    celkem 15 086 bodů
    |
    04.10.2004 12:40
  • Daniel Rosenbergr 1
    Daniel Rosenbergr 1
    celkem 8 059 bodů
    |
    04.10.2004 12:48
  • Ten jehož šíři nelze změřit
    Ten jehož šíři nelze změřit
    celkem 3 513 bodů
    |
    04.10.2004 12:49
  • Aleš Vávra hooray
    Aleš Vávra hooray
    celkem 171 bodů
    |
    04.10.2004 12:52
  • Radek Olejníček
    Radek Olejníček
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 12:57
  • dadai
    dadai
    celkem 239 bodů
    |
    04.10.2004 13:19

    Mě se líbí

  • Jan Laták
    Jan Laták
    celkem 2 667 bodů
    |
    04.10.2004 13:21

    pro mě skvělá záležitost, jen bych souhlasil s chaosíkem, ale to k městu patří ... Jinak odkud to je brané, nemohu se zorientovat ... ??? :)

  • Libor Vodehnal 1 0
    Libor Vodehnal 1 0
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 13:21

    pěkný

  • Jan Laták
    Jan Laták
    celkem 2 667 bodů
    |
    04.10.2004 13:21

    jo, bodíky ... +6+

  • Gorgnar Šolcsson
    Gorgnar Šolcsson
    celkem 21 652 bodů
    |
    04.10.2004 13:22
  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    celkem 81 361 bodů
    |
    04.10.2004 13:24

    Souhlasím s tím že je tam trošku zmatek! Jinak předpokládám že je to bráno z kopce nad Prokopským údolím, že? Také se tam chystám vyrazit a něco pořídit.

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 13:26

    ..výborná fotka
    Petr

  • Peter Moško
    Peter Moško
    celkem 12 764 bodů
    |
    04.10.2004 13:33

    pekné .... dole mohlo byť toho kopca menej

  • Goro - předsedův tajemník
    Goro - předsedův tajemník
    celkem 167 bodů
    |
    04.10.2004 13:33
  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    04.10.2004 13:56

    OK

  • KoKina
    KoKina
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 14:00

    Líbí moc. Mnohokrát jsem tam seděla, ale ještě jsem neměla foťák :o))

  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    04.10.2004 14:06

    5++

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    04.10.2004 14:33
  • Danča
    Danča
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 14:40
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    04.10.2004 15:11
  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    04.10.2004 15:33
  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    04.10.2004 15:44

    Díky za komenty, ještě než jsem to sem dal, bylo mi řečeno, že to působí moc depresivně, pro mě ale krásně depresivně :) S tím spodkem nevím, kdybych tam ubral, objeví se horizont v polovině...takhle se mi to líbí, asi bych to tak nechal :o) Mraky určitě neřezat, ztratilo by to atmosféru. Pro orientaci, vlevo je Smíchov, kousek vpravo už by začínal Barrandovský most, silnice dole je Strakonická.

  • Ondřej Panáček
    Ondřej Panáček
    celkem 7 615 bodů
    |
    04.10.2004 15:47
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    04.10.2004 16:13
  • Petr Valenta
    Petr Valenta
    celkem 7 143 bodů
    |
    04.10.2004 16:37
  • Fotograf 61
    Fotograf 61
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 16:38

    Brutální, ale mě líbí.

  • vanessa sky 1
    vanessa sky 1
    celkem 1 321 bodů
    |
    04.10.2004 16:46
  • Kam
    Kam
    celkem 33 748 bodů
    |
    04.10.2004 17:04
  • Jakub Hájíček 1
    Jakub Hájíček 1
    celkem 3 836 bodů
    |
    04.10.2004 17:08
  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    04.10.2004 17:28
  • Zdeněk Prouza
    Zdeněk Prouza
    celkem 28 348 bodů
    |
    04.10.2004 17:30
  • V B
    V B
    celkem 2 467 bodů
    |
    04.10.2004 17:39
  • Jirka Janovský janovka
    Jirka Janovský janovka
    celkem 120 132 bodů
    |
    04.10.2004 17:45

    5++

  • Stanislav Tošner
    Stanislav Tošner
    celkem 60 774 bodů
    |
    04.10.2004 17:55
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    04.10.2004 18:04
  • Luboš Rezek
    Luboš Rezek
    celkem 5 674 bodů
    |
    04.10.2004 18:14
  • Karolina Sobotková
    Karolina Sobotková
    celkem 6 918 bodů
    |
    04.10.2004 18:49
  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    04.10.2004 19:11
  • Jiří Šubrt.com
    Jiří Šubrt.com
    celkem 136 625 bodů
    |
    04.10.2004 19:17
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    04.10.2004 19:20
  • Fotograf 56
    Fotograf 56
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 19:49
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    04.10.2004 19:51
  • Ján Varchola
    Ján Varchola
    celkem 70 287 bodů
    |
    04.10.2004 20:01

    !

  • Ondřej Hrodek
    Ondřej Hrodek
    celkem 15 327 bodů
    |
    04.10.2004 20:07
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    04.10.2004 20:10

    pěkné
    i já bych dole ubral,dokonce až po domečky,obloha by získala navrch,ale i tak někdy třetiny nejsou dogma :)

  • Pavel Sehnal 1
    Pavel Sehnal 1
    celkem 18 560 bodů
    |
    04.10.2004 20:12
  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    04.10.2004 20:15

    Karel: Původně jsem to chtěl pojmenovat něco jako "Můžeš skákat první", a musím tam přeci dotyčnému šťastlivci nechat místo na rozběh :o))

  • Štefan Mešťan Zezko
    Štefan Mešťan Zezko
    celkem 1 187 bodů
    |
    04.10.2004 20:16

    Postupne, ako sa mi obrázok naťahoval, som myslel, že už je koniec, a ono tam ešte na spodu pribúdalo, asi by som zospodu tiež ubral, ale je to Tvoja voťba, i toto sa mi hodne páči

  • GdH
    GdH
    celkem 8 486 bodů
    |
    04.10.2004 20:18
  • jhamm
    jhamm
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 20:49
  • vachap
    vachap
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 20:50
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    04.10.2004 21:03
  • Petr Kašpar
    Petr Kašpar
    celkem 13 995 bodů
    |
    04.10.2004 21:18

    přijde mi to az moc nostalgické :)

  • Dhakra
    Dhakra
    celkem 109 758 bodů
    |
    04.10.2004 21:53

    Hmm, tak na tohle jsem se vydržel dívat déle... a nakonec mě to asi dostalo - líbí se!

  • koko
    koko
    celkem 23 669 bodů
    |
    04.10.2004 21:57

    to je tak krásně nahňácaný....:o)))))

  • Fotograf 35
    Fotograf 35
    celkem 0 bodů
    |
    04.10.2004 21:58

    Tak Jardo to je brutus ...

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    04.10.2004 22:56
  • y
    y
    celkem 61 bodů
    |
    04.10.2004 22:59
  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    04.10.2004 23:27

    úžasně působivé! ... kdybys tam vymazal žižkovskou věž a napsal "poitiers no.4" nebo "mannheim no.15", tak ti to sezobneme jak malinu... :))

  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    04.10.2004 23:29

    ty, počkej!!! ... kdys to fotil?? v neděli 3.10. byly krásný mraky a já si všimla postavy na horizontu na tomhle kopci (jela jsem po strakonické domů z onoho kurzu) a řekla jsem si "ten cvok je určitě fotograf..." - nebyls to náhodou ty??

  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    04.10.2004 23:39

    Stáňo, to byl asi můj stín, tohle vzniklo 13.8. v 19:39. Až někdy budeš mít chvilku, vyšplhej si tam, je tam krásně, a co mě dokonale posadilo na zadek je to, když jsem tam uviděl chlápka, který pase asi 30 ovcí, v Praze, v tom velkoměstě! Jinak dík, jsem rád, že se Ti to líbí, ale už mě moc všichni nechvalte nebo mi to vleze do hlavy :)

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    04.10.2004 23:46

    Pěkné.

  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    05.10.2004 05:13
  • Petr Vaculík
    Petr Vaculík
    celkem 20 662 bodů
    |
    05.10.2004 07:04
  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    05.10.2004 07:35

    hmmmm!

  • Michal Bedrunka
    Michal Bedrunka
    celkem 6 253 bodů
    |
    05.10.2004 08:26
  • Jiří Tulach
    Jiří Tulach
    celkem 0 bodů
    |
    05.10.2004 08:38

    Je tam opravdu zmatek, a ten kopec dole se mi taky moc nelíbí. Jinak fajn.

  • Thomas 1
    Thomas 1
    celkem 0 bodů
    |
    05.10.2004 08:47

    6++

  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    05.10.2004 10:05

    Dívčák, pjekné

  • Zbyněk Uher
    Zbyněk Uher
    celkem 103 743 bodů
    |
    05.10.2004 10:41
  • Erik Gärtner
    Erik Gärtner
    celkem 0 bodů
    |
    05.10.2004 11:12
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    05.10.2004 11:26
  • Miroslav K pipin
    Miroslav K pipin
    celkem 14 881 bodů
    |
    05.10.2004 12:09
  • Martin Rada jmr
    Martin Rada jmr
    celkem 30 202 bodů
    |
    05.10.2004 13:21
  • Slava Slavik
    Slava Slavik
    celkem 17 693 bodů
    |
    06.10.2004 02:35
  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    07.10.2004 22:20

    dej odkaz na větší, tohle je divný

  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    07.10.2004 22:49

    Možná bys mohl specifikovat, co je na tom divný :)

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    08.10.2004 08:06

    v této verzi vypadá divně kvalita, řekl bych, že jsi trochu zápolil s rozměrem a kompresí. Spodek, popředí, působí až přeostřeně, zvlášť v kontrastu s oblohou.

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    08.10.2004 08:12

    a řešíme nepříliš podstatné aspekty kvality prenzentace, odkaz na větší verzi by asi stačil ;o).

  • Jaroslav Podhora
    Jaroslav Podhora
    celkem 23 111 bodů
    |
    08.10.2004 09:04

    Jiří: Toho spodku jsem si vědom, bohužel tam těch kamínků bylo tolik, že po zmenšení téměř 10 Mpx fotky (složeno ze dvou snímků)to trochu vylezlo. Jinak to neber osobně, ale větší verze svých fotek neposílám nikomu, doufám, že se nezlobíš.

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    08.10.2004 22:03

    :o)

  • Igor Šperka
    Igor Šperka
    celkem 118 801 bodů
    |
    11.10.2004 01:13
  • Míša V.
    Míša V.
    celkem 29 893 bodů
    |
    12.10.2004 10:36

    hm, pěkné moc

  • Lukáš Novák
    Lukáš Novák
    celkem 10 865 bodů
    |
    15.10.2004 22:58
  • Bero
    Bero
    celkem 1 240 bodů
    |
    19.10.2004 16:22
  • Stanislava Brůhová
    Stanislava Brůhová
    celkem 180 986 bodů
    |
    20.10.2004 00:23

    hele, ty nedáváš nic novýho??!! kde se flákáš, co děláš??? koukej se snažit! ... to víš, tak hezky jako já hned tak fotit nebudeš, ale když budeš pilnej, tak možná za pár let... :)))

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    20.10.2004 07:45
  • Róbert Štefanka
    Róbert Štefanka
    celkem 53 871 bodů
    |
    20.10.2004 18:41

    to sa podarilo

  • Pavel Sehnal ml.
    Pavel Sehnal ml.
    celkem 0 bodů
    |
    24.10.2004 11:59
  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    03.12.2004 01:25
  • a 3
    a 3
    celkem 0 bodů
    |
    10.12.2004 18:56

    to vypadá skoro jako IR foto
    je to hezké a hned bych si skočil (s křídlem nad hlavou)

  • Jiří Kopecký
    Jiří Kopecký
    celkem 6 914 bodů
    |
    22.01.2005 02:21

    pusobivy chaos...

  • Martin Brachtl
    Martin Brachtl
    celkem 8 082 bodů
    |
    15.02.2005 17:24

    Jen se mi to zda kapku preostrene.

  • Jan Schiel Maxim67
    Jan Schiel Maxim67
    celkem 18 902 bodů
    |
    17.06.2005 14:34
  • Matej Kováč
    Matej Kováč
    celkem 46 993 bodů
    |
    03.10.2006 12:25
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    30.01.2007 19:21
  • Lábus
    Lábus
    celkem 5 268 bodů
    |
    30.01.2007 19:42

    pěkný

Další informace

Vloženo: 4. 10. 2004
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 197 x
Fotoaparát: Nikon D70

Štítky fotografie

  • město 24803x
  • obloha 12666x

Další fotky autora

  • Vrstvení aneb východ (bez) slunce.
  • Paris No. 2
  • Praha No.1
  • Paris No. 4
  • Praha No.3
  • Kopejtka
  • Miličínský kačák
  • ...moonlighting...
  • ...Astra Zeneca...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Já su tak šťastné...
  • Mostní cyklopruh
  • Holub
  • Jen jeden krok do světla...
  • Karlovy Vary za oponou
  • pějme píseň ......
  • Pražský hrad
  • Loretánské náměstí
  • Bertramka
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.