Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mně ten obrázek přijde děsně rozpixelizovanej...
jinak je vcelku pěknej.
Vojta,ja to zmensovala a asi na 3x,ale porad mi to nekam ulitlo
To je škoda, připadá mi, že je to rozlítaný strašně moc - tedy víc, než jsem ochoten zkousnout.
Ale nenech se odradit, to by mne mrzelo...
to spíš vypadá na silnou kompresi
Ta komprese - to by možná mohlo být. V čem to vytváříš?
fakt to je škoda taková pěkná fotka moc hezký pohled
Pekný motív,chcelo by to zlepšiť techniku
tak jsem na to mrkla,je to nejakej Image Optimizer,dycky pri zmenseni nahlasi nejakou chybu ,ale original neni az tak spatny.Dekuji za zajem
To je fotka z telefonu, ne?
hm..tak tohle dostalo pěkně na pr..., škoda...
to mi spíš připadá jako zvětšenina z malého obrázku, soudě podle čtverečků
fotka je asi výborná a zmenšování je technický problém, za foto 5+
ta fotka by mohla být v reálu docela dost dobrá - líbí se mi kompozice i struktury, ale nějak si tomu dala na frak při zmenšování, škoda
to je výřez ? nebo to bylo zámerně takfoceny?