Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Přijde mi to nějakým způsobem nekvalitní, když se třeba podívám na stromy v pravé polovině, mám dojem, že jejich kmeny jsou neostré... to mi nesedí, jinak je to totiž příjemný lesní snímek :)
pohodové-líbí
prijemny lesny snimok ... ale chyba mi tam trosku ostrosti ...
Dobrá atmosféra.
5+
neostre
Příjemný snímek s příjemnou atmosférou :-)
pekne...5-6
fajné
Neostré.
moc hezky se na to kouká :)
Možná by pomohlo lehké přiblesknutí stromu v popředí, aby se jeho listy trochu rozsvítily.
nieco tomu chyba 5-
Příjemné
5+ dobrá atmosféra..
+
Beskydy jsou krásné,že jo?,hoj
povedene
moc pěkné
parádní !