Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
a kde je to ostre?
Krása
Myslím Knedlo, že bys měl změnit ten "rozmazaný" objektiv anebo pokročit v práci s Photoshopem.
Nepíšu Ti to jako šťouravý kritik, ale jako kámoš.
++
Pacia sa mi farby a kompozicia, ale naopak sa mi nepaci, ze ten lavy kopec je prilis tmavy, ale inac pekna pohodova krajinka :)
kus prepolarizovana pohladnica
keby lava strana nebola prepolarizovana, tak za 6+
hezká fotka
4/5
nádhera