Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nijak mně to neoslovilo.
tak 2
az na ostrost líbí...
ostrost je slabá a docela mě ruší některé odlesky, ale jinak to není zas tak špatné...ty ostružiny bych si dala
Kdyby to bylo ostrý, mohla to být pěkná fotka
2/3
to ked si spomenem, ake to bolo kysle :D a tiez, odlesky a ostrost, zle, farby super, ale mierny chaos...