jedna ze starsich, jeste kompaktnich :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tan nápis je....velikej:-) Přidal bych kontrast.
4-
trosku nesedi TK
nápis je hnus :-(
fotka dobrá, trochu nevýrazná barevnost
nápis je moc veliký, trochu mi tam nesedí ta cesta hned vedle tatanky, to kazí dojem z divoké přírody
popisek by to chtelo trosku decentni
tk
3++
5-
Jo, připadá mi to, díky i tomu nápisu, taky jak pohlednice z cest.
2Vojtěch Gabriel: jakápak divoká příroda? Jeď se tam podívat, to je průmysl jak v Hollywoodu. Fakt je, že ti "bufalové" tam opravdu takhle nerušeně a klíďo-píďo chodí po krajnicích a auta projíždějí a turisti procházejí (po umělých dřevěných chodníčcích) kolem...
chybí mi barevnost té fotky