...pokus :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
omg:D
5 ikdyz se mi nelibi ramecek...
ten náš taky spává na radiátoru
ta zelená linka spis ne, ale ty OCI :)) copak jste ji davali pít? nejakou fefrmincku :D
Je síce vo farbe očí ale radšej nie/rámik/
5++
...:)
5-
nadherna cica:)
Bez té tenké zelené linky