Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Proč máš většinu fotek takhle malých ? Nemyslím strany, ale obsahově. Můžeš mít 300kB a třeba zase tuhle máš 58kB !!! Ubírá ti to desítky procent na kvalitě, a proto možná máš většinu fotek špatných. Nemáš nějaký blbý nastavení na počítači a nedělá ti to sám takhle ?
Ta kočka vedle má 57kB, měsíc 31kB ...... tam je zakopanej pes ..... tedy pominu-li focené téma :)
Jarka B : díky za záujem, ale mne na tom zas až tak nezaleží. (ako je zkomprimovaná) Fotka je o pocite, o momente, o farbe, línii, a to je vidieť a cítiť aj na fotkre prťavej (58KB) Keby som ich tlačila, riešila by som veľkosť...ale díky :-)
Aha :))))