ISO 80
clona f=9
čas 1/100
HOYA HMC UV(0)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
proč jsi měnil název? ted ostatní návštěvníci třeba nebudou vědět,že to je meteostanice :)
pěkná zima
+
fajn
supr
Hustý!!!
Zima pekná, ale fotka slabšia. Možno zvoliť zaujímavejší pohľad. To by hádam pomohlo.
moc pěkná