Foto z konca lyziarskeho dna na Stubaiskom ladovci. Mne sa zda spodok dost tmavy (co uz s tym tienom). Tak vas prosim o zhodnotenie a konstruktivnu kritiku.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
Nieco mi v popredi chyba, niezeby tam musel byt nejaky balvan, ale... ...no, neviem to vyjadrit strucne
nevím jak sis při focení pomohl ale přechodové filtry proti sobě popřípadě polarizák by asi pěkně ty hory zvíraznily byla by obloha sytější
Pri foteni som si nepomahal nijak, bol som z lyzovacky dost unaveny, tak som bol celkom rad, ze som udrzal fotak. Mna hlavne zaujali tie oblaky dole, cez ktore je vidno az do udolia. Na tejto foto ale moc nevynikaju.
příště si vem do ruksaku balvan!!
S takym balvanom v ruksaku sa moze dost tazko nasadat na lanovku. :-)
nooo fajne to mas pekne tam bolo
Moc pěkná krajina, ale na fotce se oko nemá čeho chytit.
Mně ten stín tak nevadí, asi bych ubral oblohu.
jj, kdepak Stubai, tam je to bezva!
jinak škoda toho stínu a ještě více ho¨rizontu na středu fotky :(
3 bodíky