Kodak P880. Nedaleko bydliska. V pozadi hreben Malej Fatry. Stale sa ucim :-).
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
na mě moc malé,jinak dobré....
dost mala, navic moje oko porad touzi po tom, aby napravo dal pokracovala. 5-
male
viz výše ...
vyzera byt dobre, len dost male...tazko hodnotit
hezké, ale malé
Je to sice malé, ale vidím vše co potřebuju. Trochu mi vadí ten podpis vpravo dole
škoda je to malé :-)
škoda, že není větší :(
Tady je na rozdíl od Vaší novější fotky kompozice parádní (alespoň pro mě)! Hezké!
Tuto sceneriu narozdiel od Schneebergu (ta novsia fotka) doverne poznam a mal som furu casu na hladanie vhodneho miesta pre zaber. Dikes za komentare.