Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tohle sklo mám taky a bokeh není jeho silná stránka, ale jinak je supr... Jinak fotka pěkná, 6+
ta sova je umělá...? :))
5++
krásně vyfocené
Posobí umelo, aj perie, ale hlavne oci.
je to něco jako: Najdi sovu na fotce. ne že by to bylo tak obtížný, ale je toho kelem tak moc, že jako celek je přeplácané pro mě. i když na druhou stránku chápu radost z vyfocení sovy.
Zdravím
to je wild?
Oči jako korálky. Foto se mi líbí.
sova pekna,ale toho pozadi,popredi je tam moc
pekne
Sova pěkná. Asi bych z toho úlovku měl taky radost, ale foto k těm lepším dle mne nepatří.
Pozadí a popředí snímku dost ruší. Je nepřehledné a je tam toho moc. Navíc bych to odhadoval na umělé SW rozostření. Působí to dost divně.
Světlo je dost ostré.
...*
ulovok pekny, svetlo je vsak znicujuce
tohle je pro mě taková schizofrenní fotografie.Na jednu stranu se mi líbí,ale na druhou zase moc věcí vadí.Úlovek kalouse je bezpochyby skvělý,ale rušivé popředí a ostré světlo s vysokým kontrastem to kazí.Připadá mi,jak uměle vylepšená modelka.
Bodovat nebudu,protože vážně nevím jak....
To okolo dost ruší, ale co bych dal za takovejhle úlovek.
5+