Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tady je ticho jak v hrobě,já to moc nemohu komentovat můj obor je jinde,ale zpracování fotky je perfektní,světlo příjemné,možná na bradě více lesku
tahe je lepší kompozicí
paci
senza!
skor posobi na mna ako mierne vyzyvavo tajomna,ako cudna,ale foto je to pekne
5+
libi, ale ten nazev mi nesedi, ani trosku.. je to o vsem jinem, jen ne o cudnosti..
Cudná děva by oči měla asi spíše klopit dolů, ale fotka je to krásná, právě ten pohled se mi na ní líbí.
tak neviem, ale ta snurka cez oko mi setsakramentsky vadi. vadi.
moc hezke, jen se furt nemohu vyporadat s tim prehozem jdoucim presne pres oko