Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vítej
tady už ten lesk vadí,ale jinak příjemná fotka
jemné prepracovaný portrét.
hodne se modelce leskne tvar, to je pravda.. taky mi vadi ty vzory na tricku a dotek nehtu malicku a toho vzoru... ten vzor to rusi..