pes mi utíkal a já ho honil a během toho jsem stihnul vycvaknout tento snímek....
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no jo cvak
4+ docela dobrý
3-
no takéto môžem ,++
odraz hezkej, ale tou vetvi si to dost zazdil myslim .. :-/ a ostril si na vodu nebo kam? prijde mi to ve vode ostrejsi nez vzadu ..
kompo, svetlo
fajn pes..vodí tě na pěkný místa..tu malou větvičku vlevo bych dala pryč
jj ta větvička tam nepatří 4++