Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:-)
:))
tu pěnu dole bych ořízl
Ta s terénním vzorkem mi přijde lepší.
:)
hmmm...tak já neplavec bych byla třetí:-)
:-)
+++
vdecne tema podprumerne zpracovane 4-
balaton ? heheheh ...atmosféra 60tých let
z dalky jako baletky
:-)
to je pena jak na pive
fajn
supr název!!!