Tak to je upa moc supa holka mam s tydle holky vic fotek tak to sem snad budu davat no jestli naky vyběru co se daj opužik etě no
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pohybová neostrost vadí
Světlo v očích je dobré, ale zdá se mi to mázlé...vítej.
Trošku rozmazaná
:-) paráda, asi bych ale zmírnuila ten náklon, jinak se mi fotka líbí
Viděl jsem už na školách.cz,minulý ročník jsem se tam umístil,přeji hodně štěstí,fotka má kouzlo