Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Podle meho to ta druha sedmikraska na pozadi dost zkazila.
vpravo přepal škoda pěknej rámeček
V jednoduchosti je krása, povedla se ti. Příjemný večer.
Děkuju všem za komenty a rady... hezky večer