Fotografováno na dovolené v Chorvatsku - poprvé se stativem :o) mockrát díky za komentáře..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Je to ostře razící jako by to fotil Ostrovskij.
Možná bez té lampy vlevo.
slabsie TK
tk je na špatné úrovni,moc tlustá linka
1-2
TK je možná na slabší úrovni,ale jak už někdo psal -> je těžký hodnotit TK u fotek který maji cca 200 kB... Ale jinak díky za komentáře.. Tom
"je těžký hodnotit TK u fotek který maji cca 200 kB..."
a proč má prosím tohle 75 kilo?
ale tím to vše není, imo to šumí, asi kvůli citlivosti či vůbec.
že to je ze stativu na té fotce moc poznat není, brutální komprese rozsekala oblohu, TK je opravdu špatná, zkus znovu a méně komprimovat
P.S.: Při takovémto charakteru fotky se dá do 200 kB dostat slušná kvalita
hezké