Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozice, neostré
tedy ...pokud to lze tak se snažím vyhnout komentování cizích hodnocení, ale vážně bych si od kolegy Pavelčáka, rád přečetl tři věty na téma "výborná fotka"
nelépe bude si o focení něco přečíst a současně si ujasnit o co vlastně chci usilovat ...
moc pekna...:-D
přidej kontrast. aby ty barvy nebyly takhle zašedlý...potom uber clonu, aby pozadí bylo rozostřenější...potom to víc ořízni zprava a více prostoru nech vlevo to kvůli kompozici...a ještě jdi příště o něco níž, aby si fotila z úrovně té kytky...ahoj
darthvader: to srandujes ne?...s tim fotakem?:-D
Pro Syky: prostě obyčekné nastavení na makro, v seznamu není A720IS tak tam mám vybraný tento, je mu asi podobný.Děkuji Vám za Vaše postřehy,fotím v "cukuletu" jen na cestách:-)