Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Promin, ale tohle vazne ne.
Kompozice, TK, provedeni, myslenka...tahle fotka proste nema spravne snad vubec nic...
no aspon vecsie rozlisko...no a keby to bola fotka urobena telefonom tak by som dal asi 4 ale kedze tu je strasna konkurencia tak si, sorry, nemozem dovolit dat viac ako 1. vela zdarov :-)