Richmond park, Londýn
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Přijde mi to krapet přeostřené, ani to kolo v pozadí nesedí...
Kdyby tam u něj byl člověk (u kola, ne u jelena), byla by to jiná... ;-)
aj mne sa to zda uz preostrene
preostreno a to dost, kola v pozadi rusi
splývá mi hlava s trávou, dost přeostřené :((
ty kola bych retušoval
:o)
přeostřeno
a dof
zajímavá údržba cyklostezek,je to ekologičtější než tam smrdět sekačkou
skoda bicyklov 4+
Hodně přeostřené, kola v pozadí .. když už měl být součástí snímku i navštěvovaný park , mohlo tam být něco jiného než kola ... asi bych volil pohled trochu zpředu, ne zezadu, pokud šlo jej trochu obejít ... je to foceno zblízka, takže buď zajímavější pozadí nebo jiné ....
Mne tie bicykle nevadia, dýcha z toho ten spomenutý Londýn. Ale tá ostrosť je nadmieru.