Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkný moment
škoda místa na kartě
:-D místa bylo dost.....
... a takhle to dopadlo
3/4
jojo...takhle by měla vypadat rally .. ovšem bez fotograga příště...kdyby aspoň nebyl přímo před kolem
kvalita je asi ovlivněna zmenšováním
Ahoj.Mě tam ten fotograf vadí.
hmmm on tam vadí asi dost lidem ale já ho tam chtěl......
2/3
sorry ale takhle ne...
ten fotograf misto kola rozhodne neni vhodnym doplnkem na fotce, pro me na vyrazeni...