vim, moc stromu a neni tam cela, ale me se libi, tak proc ne :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Mohla být ostřejší.
mohla
a taky měla
3-
je mi jasne ze su tie mrsky rychle, ale keby bola ostrejsia bolo by to super
ostrost
:-/
mně vždy uteče...fajn
ja jsem na kole potkal dve cerny, jenze foto v baglu tak z toho nic nebylo :-(
nevesla, trochu ostrosti.. ale fajn
4+