Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekna modelka, trochu zmackana dole... :)
fajn, přemejším jestli dole ještě trochu neříznout:))
přiříznout nebo přeříznout?
Josef Omelka ::DDDDD
snad je lepsie , ked to dobre nakomponujes ako rezat v kompe
5++
pěkná modelka,to triko vpravo ruší 5+
...páči sa mi
5-
prijemna