Raindrops falling on my head :-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
3+
fotka skvělá, ta bílá linka v rámu to svazuje
zazu: souhlasím, když jsem tu fotku pak viděl na webu, chtěl jsem to změnit, ale už to nešlo, tak jsem to nechal :-(
na iso 1600 dost dobry
4+
raindrops... :-)