Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jako velký obraz to bude asi pěkné, takto tam jsou šikmé čáry kostrbaté, za to může prostě komprese. Líbí
5+
na můj vkus dost červené, ale jinak pěkné.
Tady bych asi sel bliz k brazdam...
škoda té trávy, bez ní by to nemělo chybu
Ahoj.
Já si myslím taky bez té travy.
dodatek
Ty dvě brázdy to chtělo ještě dohrnout a opravit