•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 799 fotografií NAROVINU
    • 57 651 fotografií Černobílé foto
    • 101 492 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Peak Design Everyday Backpack v2 20L

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Peak Design Travel Backpack 30L

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Shimoda Action X40 v2 Starter Kit

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Motýlek

354(5.4) 48 hodin: 252 (5.3)
kastelán kastelán (17 070 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Pro všechny, kterým už moje rodinné fotografie lezly krkem. :)
Zároveň je to můj opožděný nesoutěžní příspěvek ke čtvrtečnímu tématu dne. ;)

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • nlc_nlc
    nlc_nlc
    celkem 1 758 bodů
    |
    23.06.2007 21:38
  • jitka maděrová
    jitka maděrová
    celkem 0 bodů
    |
    23.06.2007 21:38

    dobré ++

  • Tomáš Škoda
    Tomáš Škoda
    celkem 9 052 bodů
    |
    23.06.2007 21:39
  • Miroslav Kajzar
    Miroslav Kajzar
    celkem 56 656 bodů
    |
    23.06.2007 21:40

    s kterého roku

  • František Uhrovič
    František Uhrovič
    celkem 50 782 bodů
    |
    23.06.2007 21:40

    zaujalo

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    23.06.2007 21:42

    KAJZAR: z kterého roku? :)) Ne, není 20 let stará.. :) z loňska.. ;)

  • syky - hú - lú - vú
    syky - hú - lú - vú
    celkem 4 509 bodů
    |
    23.06.2007 21:44
  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    23.06.2007 21:44
  • alun
    alun
    celkem 1 302 bodů
    |
    23.06.2007 21:48

    ano, jen roztáhnout křídla a ... :O) pro mě vynikající podívaná Ivo

  • Černý  Petr
    Černý Petr
    celkem 11 668 bodů
    |
    23.06.2007 21:51
  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    23.06.2007 21:52

    Presvedčil si ma, týmto športovým preexponovaným výkonom. :)

  • edgar príležitostne prítomní
    edgar príležitostne prítomní
    celkem 14 536 bodů
    |
    23.06.2007 21:54

    no ano, motyle miluju svetlo :)

  • Jaroslav KRAKONOŠ RODÁK Z KRKONOŠ
    Jaroslav KRAKONOŠ RODÁK Z KRKONOŠ
    celkem 9 298 bodů
    |
    23.06.2007 21:55
  • Monika Vágnerová
    Monika Vágnerová
    celkem 5 961 bodů
    |
    23.06.2007 21:55
  • Looper36
    Looper36
    celkem 4 718 bodů
    |
    23.06.2007 22:19
  • Kuduk
    Kuduk
    celkem 48 236 bodů
    |
    23.06.2007 22:20

    5-

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    23.06.2007 22:25

    alun: .)
    edgar: ano, milují..
    čulo: :))
    Jinak všem díky za zanechání stopy..

  • RSDr Martin van der pseudo Marx
    RSDr Martin van der pseudo Marx
    celkem 26 726 bodů
    |
    23.06.2007 22:28

    mám dojem že v TD by si vůbec nevedla špatně ...
    tentokrát se nemůžu zbavit dojmu, že až na pár výjimek se téma dne moc nepovedlo ...

  • Gotik
    Gotik
    celkem 19 758 bodů
    |
    23.06.2007 22:31

    Povedené :o)

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    23.06.2007 22:31

    KAJZAR: z kterého roku? :)) Ne, není 20 let stará.. :) z loňska.. ;)

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    23.06.2007 22:33

    sorry za opakování, omyl
    Dr. Martin: Myslíš? Já to nestihl ani proletět, ale pár favoritů jsem viděl..

  • František Richter 1
    František Richter 1
    celkem 77 891 bodů
    |
    23.06.2007 22:37
  • Fotograf 155
    Fotograf 155
    celkem 0 bodů
    |
    23.06.2007 22:43

    osobitá a fajnová :-)

  • Pavel Vabrousek
    Pavel Vabrousek
    celkem 29 882 bodů
    |
    23.06.2007 22:50
  • Rorýs K. Krejsek
    Rorýs K. Krejsek
    celkem 4 811 bodů
    |
    23.06.2007 23:00
  • JoRa
    JoRa
    celkem 23 bodů
    |
    23.06.2007 23:04

    povedené!

  • Rorýs K. Krejsek
    Rorýs K. Krejsek
    celkem 4 811 bodů
    |
    23.06.2007 23:05

    Asi to byl jistě záměr a hodnocení může vyvolat dojem, že jsem blb.
    Ale já z té fotky mám v této úpravě a ořezu pocit,
    jako by stál/a na dně a neplaval/a.
    Dobrý je, že vlastně ani není poznat jestli je to male or female. Ta abstrakce může někoho nadchnout a nebo nenadchnout :-)
    Je to asi otázka vnímání. A hlavně monitoru.

  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    23.06.2007 23:12

    líbí se mi dosti .)

  • Jarka B
    Jarka B
    celkem 17 936 bodů
    |
    23.06.2007 23:17
  • JK 7
    JK 7
    celkem 12 190 bodů
    |
    23.06.2007 23:17
  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    23.06.2007 23:19

    rorýs: není potřeba se omlouvat za hodnocení. Opravdu plaval a je to muž, i když souhlasím, že to není úplně poznat.. ;)
    Těší mne, že se docela líbí.. .)

  • mattes
    mattes
    celkem 19 570 bodů
    |
    23.06.2007 23:33

    a tos přeci,
    ale věci.. :o)

  • M64
    M64
    celkem 21 114 bodů
    |
    23.06.2007 23:33

    Ivošku,nemáš tam přepal? :)))

  • aron
    aron
    celkem 0 bodů
    |
    23.06.2007 23:53

    :))

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    23.06.2007 23:54

    4mil: myslíš? Sakra a já si to tak hlídal.. :) njn, asi tam je.. To bude asi vážná chyba, co?

  • M64
    M64
    celkem 21 114 bodů
    |
    24.06.2007 00:03

    No to je chyba jak bejk a navíc neumíš vnímat krásu v přírodě.Co s Tebou. :))Si aspoň prečti nějakou knížku ne.O foceni a přírodě.

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    24.06.2007 00:11

    a nemohl bys mi nějakou doporučit? Já se koukal na tvý fotky a moc se mi líbily, chtěl bych to umět jako ty..myslíš, že se to můžu taky naučit? .)

  • M64
    M64
    celkem 21 114 bodů
    |
    24.06.2007 00:29

    No jak tak koukám do Tvé galerie,nevím,nevím.Samé cvaky a nejmladší už také nejsi.To už se nenaučiš:(
    :))

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    24.06.2007 00:37

    to nejsou moc dobré zprávy na dobrou noc :( ale já tě převezu, já si koupím ten nejlepčí foťák, někde psali že Kanón 1D, nebo nějakýho Hazelblada či Lejku a pak budu mít fotky aspoň tak dobré jako ty... ;)

  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    24.06.2007 01:36

    :-)

  • mm 4
    mm 4
    celkem 13 753 bodů
    |
    24.06.2007 01:58
  • Jaroš Ján
    Jaroš Ján
    celkem 120 017 bodů
    |
    24.06.2007 06:54
  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 06:58
  • Fotograf 127
    Fotograf 127
    celkem 62 bodů
    |
    24.06.2007 08:10
  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    24.06.2007 09:01
  • Dana J. 1
    Dana J. 1
    celkem 157 bodů
    |
    24.06.2007 09:21

    super, Ivo

  • Ivan BLLEMBY Krejza
    Ivan BLLEMBY Krejza
    celkem 42 329 bodů
    |
    24.06.2007 09:24
  • Martin Kutáček
    Martin Kutáček
    celkem 18 472 bodů
    |
    24.06.2007 10:08
  • Evica 1
    Evica 1
    celkem 3 420 bodů
    |
    24.06.2007 10:41
  • Jiří Větrovec
    Jiří Větrovec
    celkem 6 453 bodů
    |
    24.06.2007 10:44

    PARÁDA!!

  • MR
    MR
    celkem 49 bodů
    |
    24.06.2007 11:26
  • to už je dávno
    to už je dávno
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 11:58

    ty jo! parádnice!

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    24.06.2007 11:58
  • Pavel Sehnal 1
    Pavel Sehnal 1
    celkem 18 560 bodů
    |
    24.06.2007 12:17
  • JardaS 1
    JardaS 1
    celkem 2 198 bodů
    |
    24.06.2007 13:47

    +

  • Busek
    Busek
    celkem 2 727 bodů
    |
    24.06.2007 14:51
  • J.C.
    J.C.
    celkem 26 854 bodů
    |
    24.06.2007 15:29

    5 hlavně za TK, jinak víc :)
    Ještě jsi taky mohl ohraničit fotku tenoučkým rámkem.

  • iva 2
    iva 2
    celkem 15 088 bodů
    |
    24.06.2007 15:36

    Navzdory světlosti na mě působí čím dál přízračněji... Bez výhrad:)

  • M64
    M64
    celkem 21 114 bodů
    |
    24.06.2007 16:15

    Tady máš nějaké body na toho Kanóna 1D .))

  • martingross.sk off line
    martingross.sk off line
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 17:06

    určite originalne podanie športovej tématiky , ale v takejto podobe nezaujalo. dost subjektivna vec

  • PaNe
    PaNe
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 18:19

    zaujalo

  • y
    y
    celkem 61 bodů
    |
    24.06.2007 19:02

    to je tak, ked sa niekto ucii plaavat na kamcatke,

    len co sa trousku naucii rozprestriet kriidla suu snehovee plaane o dvoch konov pred bazeenom, asi .P)

  • Renata Kratochvílová
    Renata Kratochvílová
    celkem 22 899 bodů
    |
    24.06.2007 19:51
  • Fotograf 148
    Fotograf 148
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 21:31
  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    24.06.2007 21:44

    432...: díky, začínám střádad, bodík k bodíku a ...
    martin gross: v poslední době mám pocit, že fotím až přespříliš subjektivní věci... :) díky za názor
    ilem: nejsi daleko od pravdy, jen nevím, zda je to dobře nebo špatně .)

  • Martin Kozák
    Martin Kozák
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 21:55

    v tomhle provedení nelíbí

  • Kléma
    Kléma
    celkem 0 bodů
    |
    24.06.2007 22:08

    ...názor jako akvaBella.

  • y
    y
    celkem 61 bodů
    |
    24.06.2007 22:43

    to je tefkyy, pane kastelaane .O)
    /f/tipol by som si, ze az do okamihu, v ktorom sa pevnost ladovyych plaanii ukaaze byt nad silu toho ladoborca triedy farfalle je to dobryy...

    pakuzalepudedotuheeho,asi.O)

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    24.06.2007 23:21

    Martin Kozák: cením si názoru, snad jen dodám, že byť v kategorii sport a pořízena na sportovní akci, cílem bylo zdůraznit jiné aspekty. Netvrdím, že se to ouplně povedlo. .)
    Kléma: aquaBella coby vodní to tvor je rozhodně významnou referencí :)
    ilem: pane prezidente, beru si vaši radu k srdci a před finálním výtiskem nechám ještě chvíli působit globální oteplení...vždyť ono stejně žádné neexistuje, že? ;)

  • Zdeněk Fišr Javor
    Zdeněk Fišr Javor
    celkem 55 812 bodů
    |
    25.06.2007 08:22

    Pěkný...kupodivu...

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    25.06.2007 10:31

    6+

  • Fotograf 13
    Fotograf 13
    celkem 0 bodů
    |
    25.06.2007 11:47

    líbí

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    celkem 106 716 bodů
    |
    26.06.2007 09:18

    nc

  • Tanya
    Tanya
    celkem 1 993 bodů
    |
    26.06.2007 10:32

    trochu bliz a zmen priste kompozici.hahaha

  • Marta Černická
    Marta Černická
    celkem 50 606 bodů
    |
    26.06.2007 17:40

    výborná fotka

  • kastelán
    kastelán
    celkem 17 070 bodů
    |
    26.06.2007 23:10

    Díky taťáno, taky jsem se zasmál...

    Ivo Solnický 23.6.2007 22:37
    tři kroky blíž a trochu jiná kompozice

  • Mudr Cvak
    Mudr Cvak
    celkem 34 512 bodů
    |
    26.06.2007 23:28

    výborně

  • ranovak
    ranovak
    celkem 6 095 bodů
    |
    27.06.2007 11:50

    tak tohle je hodně nepovedené. Námět O.K. ale postproces K.O.

  • Krzysztof Regieta
    Krzysztof Regieta
    celkem 20 013 bodů
    |
    27.06.2007 13:04

    to je ale prepalene

  • Ivo Dudek
    Ivo Dudek
    celkem 37 238 bodů
    |
    27.06.2007 13:19
  • vendys vv
    vendys vv
    celkem 0 bodů
    |
    28.06.2007 16:17
  • Beáta Buňová
    Beáta Buňová
    celkem 9 159 bodů
    |
    01.07.2007 10:51
  • Pavel Novotný Mitch
    Pavel Novotný Mitch
    celkem 9 051 bodů
    |
    07.07.2007 17:22

    zajímavé :)

  • arthur Regieta
    arthur Regieta
    celkem 6 245 bodů
    |
    07.07.2007 18:01

    zombieee

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    13.07.2007 19:34

    Fajn!

  • Pavel Zubek-Palo
    Pavel Zubek-Palo
    celkem 16 436 bodů
    |
    15.07.2007 05:18

    tato přepálená fotka má něco do sebe!

  • MNÓŽA CROSSWORLD
    MNÓŽA CROSSWORLD
    celkem 10 812 bodů
    |
    16.07.2007 14:02

    Paráda, Ivo!

  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    18.07.2007 14:42
  • Zuzana Z
    Zuzana Z
    celkem 15 247 bodů
    |
    29.07.2007 23:22

    zato táto ... divný druh jógy ;-) ale skvelé

  • Dizzy
    Dizzy
    celkem 2 165 bodů
    |
    01.08.2007 11:04

    najaky ten stupen nahoru a co to udela...

  • digifootsinker
    digifootsinker
    celkem 0 bodů
    |
    19.08.2007 09:37

    !

  • Laci Medveczky
    Laci Medveczky
    celkem 3 907 bodů
    |
    05.10.2007 19:09
  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    13.01.2008 08:19
  • old cup
    old cup
    celkem 1 641 bodů
    |
    20.07.2008 15:34

    pro mne moc světlý, ale bezva momentka!

Další informace

Vloženo: 23. 6. 2007
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 378 x

Štítky fotografie

  • sport 12015x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • / \
  • Tančící domy
  • Plameny
  • ProArt 2007 (iii)
  • (i)
  • Malá šibalka
  • Zářivou cestou za zlatem
  • Hurá za klukama ...
  • Radost
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • ještě je zavřeno
  • ponocný
  • Ticho v nás...
  • Já viděl divoké koně...
  • llllllllll
  • Ve stínu kolonády
  • Telehouse Dejvice
  • Bez názvu a farieb
  • Minimalismus v Benátkách
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.