Koncert Thema Eleven, Palác Akropolis 11.5.07, foceno z ruky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kdyby byl jeste o kousek delsi cas, tak by mel 4 ruce a to by bylo na 7 :D
ohhoho:)...thema...ale fotka moc nezaujala:/
:))
7 pre 11, maš štastie a dobrý vkus, keby to bolo video tak sa pos...,ako nový album naživo?
Dost nákul, osobne mam radsi starsi themu, melancholictejsi. Ale to je vec osobniho vkusu, koncert paradni, hlavne pak Red Sparowes po Theme...
ďábelský bubeník...